Засідання творчої групи з розробки ДСПТО з професії «Оператор верстатів з програмним керуванням»

102 11 лютого 2017 року на базі ПАТ «Ельворті» відбулось засідання обласної творчої групи з розробки Державних стандартів професійно-технічної освіти на компетентнісній основі.

У засіданні взяли участь представники ПрАТ «Гідросила Груп» - директор з персоналу Осауленко О.О; ПАТ «Гідросила» - начальник учбового центру Кравцов В.Д., начальник відділу управління персоналом Гілко О.А.; ПАТ «Ельворті» - директор з персоналу Медведчук Г.Б., начальник учбового центру Кулик С.Б.; ПрАТ «Гідросила АПМ» - начальник відділу управління персоналом Бережная Н.В.; методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області Спірідонова Н.В. та методист державного навчального закладу «Кіровоградське вище професійне училище № 4»   Угрюмова О.Ю.

 

У ході зустрічі було проведено опитування роботодавців щодо виявлення додаткових компетентностей кваліфікованого робітника з професії «Оператор верстатів з програмним керуванням» відповідно до сучасних вимог виробництва, сучасного обладнання і техніки, та були внесені відповідні корективи до кваліфікаційної характеристики та професійних профільних компетентностей.

На завершення були окреслені питання для обговорення під час наступної зустрічі.