Україна і НАТО: 20 років з Дня підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору

12 1Вступ України до НАТО став нині найобговорюванішою темою не лише в політичному середовищі, а й у суспільстві в цілому.

 Саме ця проблема стала предметом обговорення у ході круглого столу, який відбувся 12 вересня 2017 року за ініціативи  навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області на базі державного навчального закладу «Професійно-технічне училище № 8 м.Кіровоград».

 

Крім викладачів історії і правознавства ПТНЗ області до дискусії були залучені старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. Сухомлинського», кандидат історичних наук Митрофаненко Ю.С.;  керівник  проектного департаменту «Прес-клуб реформ» Гриднева Ольга; методист Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, Арутюнян О.С.

Учасники круглого столу обговорили передумови, історію та значення підписання Хартії для України, досягнення і уроки, отримані у ході її реалізації, а також проаналізували сучасний стан і подальші перспективи євроатлантичної інтеграції України та залучення учнівської молоді до цих процесів.

Підсумком заходу стало вироблення напрямків діяльності педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області  щодо формування готовності учнів  до співробітництва України з країнами НАТО. 

12 2