Окреслюємо перспективи міжнародної співпраці

21 09 17 121 вересня 2017 року професійна освіта Кіровоградщини зустрічала колег з Республіки Польща.

Учасники делегації, до складу якої входили директор, педагогічні працівники, учні агротехнічної школи та представники органів самоврядування міста Божкове Новосілезького воєводства Республіки Польща, відвідали державні навчальні заклади «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» та  «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг», ознайомились з робітничими професіями та традиціями закладів, відвідали навчальні корпуси та виробничі майстерні. У ході зустрічі було обговорено ряд питань щодо подальшого українсько-польського  співробітництва на регіональному рівні.

 

Гості з Польщі могли особисто оцінити рівень підготовки майбутніх перукарів, манікюрників, педикюрників, скориставшись їх послугами під час уроків виробничого навчання, відзначили якісну кваліфіковану підготовку учнів та виявили бажання продовжити довгострокову співпрацю з закладами професійної освіти  Кіровоградщини.

Зустріч поклала початок  добросусідським відносинам між Україною та Польщею та обміну міжнародним досвідом в питаннях підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників.

21 09 17 2

21 09 17 3