Творча багатовимірність простору арт-терапії у Кропивницькому

28 1З метою популяризації арт-терапії у сучасному просторі, обговорення можливостей застосування методів та прийомів арт-терапії у роботі практичних психологів та соціальних педагогів з різними категоріями людей, 28 вересня 2017 року у м. Кропивницькому відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Творча багатовимірність простору арт-терапії». Практичні психологи та соціальні педагоги професійно-технічних навчальних закладів Кіровоградської області взяли активну участь у семінарі.

 

Розпочався семінар з пленарного засідання, в ході якого було розглянуто загальні напрямки та умови використання методів арт-терапії у роботі працівників психологічної служби.

У роботі семінару взяли участь представники з Одеси, Києва, Вінниці, Кропивницького, які провели майстер-класи з використання технік арт-терапії та поділилась досвідом роботи, демонструючи послідовність дій, методів, прийомів і форм ефективної роботи з клієнтами різних вікових категорій.

По завершенню роботи практичні психологи та соціальні педагоги мали змогу отримати індивідуальні консультації та рекомендації щодо використання у своїй роботі  арт-терапевтичних  методів.

28 2

28 3

28 4