Продовжуємо вивчати онлайн-інструменти з педпрацівниками будівельного та машинобудівного профілів

11 1011 жовтня 2017 року на базі ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено семінар-практикум педагогічних працівників будівельного та машинобудівного профілів з теми «Онлайн-інструменти як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках професійної підготовки».

На даному заході педагогічні працівники зазначених професій ознайомились із можливостями сучасних онлайн-інструментів, розглянули підходи до підготовки та проведення уроків професійно-теоретичної підготовки з використанням онлайн-ресурсів на різних структурних елементах.

 

Окрім цього, під час відвідування уроків викладачів Пушкаря В.В. та Кулявіна С.В., присутні мали змогу на практиці прослідкувати методику проведення уроків з використанням онлайн-інструментів (тести, кросворди).

Обговорюючи захід під час круглого столу, учасники семінару обмінялись досвідом щодо використання онлайн-ресурсів на уроках професійної підготовки та переконались у необхідності подальшого їх впровадження  в навчальний процес.