Підвищення ефективності уроків фізичної культури та «Захисту Вітчизни» на основі інноваційних технологій навчання

11 1«Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цьому вчора», - ці слова американського філософа стали провідною думкою дводенного обласного семінару викладачів фізичної культури та «Захисту Вітчизни», який був проведений навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 11-12 жовтня 2017 року на базі Гайворонського професійного аграрного ліцею.

 

Домінантою заходу стали військово-спортивні змагання, присвячені Дню Захисника Вітчизни. Учні ліцею демонстрували фізичні навички, а також знання і вміння  військово-прикладного напрямку. Завершився захід концертною програмою патріотичного спрямування.

Другий день семінару був спрямований на реалізацію практичного аспекту із заявленої проблеми. Присутнім викладачам було презентовано відкриті уроки фізичної культури та предмета «Захисту Вітчизни».

У підсумку учасники заходу ознайомились з методами та формами використання інноваційних технологій на уроках фізичної культури та «Захисту Вітчизни» для підвищення якості знань учнів, а також обмінялися досвідом із заявленої проблеми.

11 2