Обговорюємо сучасні підходи до планування роботи методичних комісій ПТНЗ

26Правильна організація методичної роботи в професійно-технічних навчальних закладах, створення єдиної системи управління навчально-виховним процесом – це важлива умова удосконалення майстерності педагогічних працівників та забезпечення високої якості професійної підготовки робітничих кадрів.

З метою підвищення рівня професійної компетентності голів методичних комісій, орієнтування їх на грамотне координування роботи у відповідності з сучасними вимогами 25 жовтня 2017 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено онлайн-школу голів методичних комісій професійно-технічних навчальних закладів «Особливості планування та організації роботи методичних комісій ПТНЗ».

Заняття розпочалося з інформаційного повідомлення-презентації, в ході якого учасники актуалізували свої знання щодо змісту та основних завдань роботи методичних комісій.

Розглянути актуальні питання та отримати роз’яснення щодо труднощів, які виникають при  плануванні та організації діяльності методичних комісій, учасники змогли у основній частині заняття у розділі «Запитання - відповіді».

Підсумком роботи стало обговорення стану діяльності методичних комісій ПТНЗ за результатами тематичного вивчення та визначення основних завдань і пріоритетних напрямків діяльності методичних служб на наступний навчальний рік.