Основні аспекти контролю у системі діяльності старшого майстра

23Важливою функцією старшого майстра є контроль за станом уроків виробничого навчання, за якістю знань, умінь та навичок засвоєних учнями, а також надання конкретної допомоги майстрам виробничого навчання в удосконаленні їх роботи.

Тому невипадково ця проблема була вибрана для другого засідання обласної школи старшого майстра-початківця, яка відбулась 23 листопада 2017 року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

 

Заняття школи проведено у формі педагогічного воркшопу, під  час якого учасники отримали нові знання працюючи у динаміці, використовуючи особистий досвід, професійні знання.

Учасники школи ознайомились з визначенням контролю, його метою, методами і етапами; основними напрямками контролю та його плануванням. Визначили перелік питань, які підлягають контролю з боку старшого майстра.

Під час роботи в групах старші майстри опрацювали вимоги Положення про організацію навчально-виробничого процесу у ПТНЗ стосовно організації контролю та розробили план-графік контролю.

По завершенню заходу, як і потребують вимоги школи, учасники отримали домашнє завдання.

Підсумовуючи роботу школи, учасники висловили свої думки щодо перспектив організації контролю за навчально-виробничим процесом у своїх навчальних закладах.