Формуємо інформаційно-комунікаційні компетентності

28Саме з такою метою 28 листопада 2017 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено вебінар для педагогічних працівників професій швейного профілю з проблеми «Використання освітніх онлайн інструментів та сервісів на уроках професійної підготовки з професій швейного профілю».

 

Основним завданням заходу стало формування інформаційно-комунікаційних компетентностей у педагогічних працівників професій швейного профілю щодо створення сучасних електронних дидактичних засобів за допомогою освітніх онлайн інструментів та сервісів; розкриття їх дидактичних можливостей; алгоритму підготовки до проведення уроків з використанням сучасних освітніх засобів.

У ході означеного вебінару відбулося ознайомлення з основними групами електронних освітніх ресурсів; інноваційними онлайн-інструментами та сервісами; алгоритмом підготовки до уроків з використанням електронних освітніх засобів, розроблених за допомогою онлайн-інструментів та доцільністю їх застосування на відповідних структурних елементах.

Окрім цього, увазі присутніх була представлена методика проведення уроків професійної підготовки  на основі технології перевернутого навчання Quipper School.

Підведення підсумків довело необхідність набуття педагогами необхідних навичок щодо проведення уроків з використанням ресурсів Інтернету.