Презентація-меседж «Я роблю це так»

3 1               Уже ввійшло в традицію на засіданнях обласних секцій педагогічних працівників професійної підготовки презентувати педагогічні досягнення викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти області.

 

Саме на онлайн-заході «Презентація-меседж «Я роблю це так», який провів навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 6 березня 2018 року для педагогічних працівників професій громадського харчування, відбулося чергове знайомство з напрацюваннями досвідчених педагогів із регіонального центру професійно-технічної освіти ім. О.С. Єгорова, ДНЗ «Знам'янський професійний ліцей», ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг», ПТУ №38 смт. Голованівськ, відокремленого структурного підрозділу ПТУ №16 смт. Олександрівка, які забезпечують якісну підготовку кваліфікованих робітників для означеної галузі.

Під час заходу викладачі професійно-теоретичної підготовки Семенова Т.Ю., Ігнатенко В.Г., Кублик Г.В. та майстри виробничого навчання Ворсіна М.В., Бондаренко Т.А., Коржавіна О.В., Дубровська І.П. у своїх виступах розкривали можливості і необхідності використання сучасних технологій навчання, переконливо доводили присутнім про обов’язковість впровадження виробничих інновацій в навчальний процес, демонстрували приклади проведених уроків із вдалим поєднанням сучасних технологій навчання з системою традиційної освіти.

Окрім цього, увага присутніх акцентувалась на методиці створення електронних дидактичних засобів за допомогою онлайн-сервісів LearningApps,Padlet та підходах до розробки навчальних програм до СП (ПТ)О на модульно-компетентнісній основі.

3 2