Презентуємо результати експерименту

3 13 квітня 2018 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській проведено онлайн-захід «Педагогічна реклама», у ході якого презентувались хід та підсумки дослідно-експериментальної діяльності на базі державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг» з проблеми ««Ukrainian fashion» (мода на українське) у перукарській справі».

 Педагогічні працівники професій сфери послуг закладів професійно-технічної освіти області мали змогу познайомитись з нормативно-правовим та інформаційно-методичним забезпеченням експерименту, змістом та результатами роботи творчих груп у ході трьох етапів реалізації його завдань, які були представлені педагогічними працівниками ліцею: методистом Блідар І.М., ініціатором експерименту Потапенко Т.О., керівниками творчих груп Смоквіною О.М. (напрямок дослідження: Hair-careby Ukrainian style - догляд за волоссям по-українськи), Потапенко Т.О. (напрямок дослідження: Ukrainian malegrooming- українська чоловіча стрижка), Шамаріною М.А., Калюжною Л.М. (напрямок дослідження: Ukrainian hairs tyles for woman – українська жіноча зачіска).

Присутні дали високу оцінку експериментальної діяльності закладу та висловили сподівання, що напрацьований досвід буде узагальнений на обласному рівні та поширений у ПТНЗ сфери послуг області.

3 2

3 3