Про деякі аспекти роботи з молодими педкадрами. Формуємо професіонала

5 1З метою освоєння сучасних підходів до організації роботи з молодими (малодосвідченими) педагогічними працівниками, підвищення професійної компетентності методистів навчальних закладів щодо впровадження інноваційних технологій у роботу з педагогічними кадрами 5 квітня 2018 року на базі професійно-техніного училища № 36 смт. Новгородка навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено засідання секції методистів з проблеми «Сучасні форми роботи з молодими педкадрами».

 Захід розпочався зі жвавої дискусії, в ході якої учасники-методисти обговорили зміст та пріоритетні напрями методичної роботи, креативно-творчі форми роботи методиста з молодими колегами, оригінальний підхід до побудови методичних заходів.

5 2Про конкретні форми, методи і прийоми роботи з молодими (малодосвідченими) педагогічними працівниками  розповіла  методист професійно-технічного училища № 36 смт. Новгородка Осавелюк О.П., яка презентувала систему методичної роботи з означеного питання та провела з учасниками фрагмент засідання школи молодого педагога «Самопізнання – це шлях до успіху в житті». Слухачі високо оцінили проведений захід та відмітили важливість демонстрації практичних форм роботи з педагогами.

Логічним завершенням засідання став методичний діалог «Секрети успіху методичної роботи», в ході якого методисти обговорили питання формування творчої особистості педагога, впровадження інноваційних форм і методів роботи, поділилися досвідом щодо традицій та інновацій у професійній діяльності.