Викладачі іноземної мови закладів професійно-технічної освіти області про використання автентичних матеріалів

12 1Одним із основних завдань у процесі навчання іноземної мови є формування та розвиток у майбутнього спеціаліста навичок говоріння і комунікативної компетенції, тобто здатності та готовності здійснювати міжособове, міжкультурне та професійне спілкування майбутніх кваліфікованих робітників. Саме тому говоріння як вид мовленнєвої діяльності є одним із найважливіших напрямків навчання іноземної мови у закладах професійно-технічної освіти області.

 Отже, не випадково навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 12 квітня 2018 року на базі професійно-технічного училища № 16 м. Мала Виска було проведено семінар викладачів іноземної мови закладів професійно-технічної освіти області з проблеми «Використання автентичних короткометражних фільмів для розвитку усних і письмових комунікативних компетенцій на уроках англійської мови».

 

На початку заходу Бевзюк Г. М., голова методичної комісії гуманітарного циклу,   презентувала роботу молодого викладача іноземної мови професійно-технічного училища № 16 м. Мала Виска Романенко В. А.

У ході роботи учасники ознайомились з методами та прийомами використання автентичних короткометражних відео на уроках англійської мови з різною навчальною метою, викладач іноземної мови означеного закладу Романенко Вікторія Анатоліївна продемонструвала практичну реалізацію проблеми семінару під час відкритого уроку «Фотографія як вид сучасного мистецтва».

У підсумку заходу викладачі іноземної мови закладів професійно-технічної освіти області обмінялися досвідом реалізації означеної проблеми.   

12 2