На Кіровоградщині стартував регіональний конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

3 103 травня  2018 року на базі професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець  розпочався  регіональний конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який проводить управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області спільно з громадською організацією «Молодіжний центр громадянської освіти і виховання професійно-технічної освіти».

3 2

У конкурсі беруть участь 22 учні - переможці училищних конкурсів, з 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які готують кваліфікованих робітників з означеної професії.

Відкриваючи конкурс, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Таборанський  В.П.  зазначив, що місце проведення конкурсу вибрано не випадково, так як на базі ПТУ № 32 м. Бобринець з 2018 року розпочав роботу сільськогосподарський навчально-практичний центр з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», який має потужну сучасну сільськогосподарську техніку. Володимир Петрович наголосив також на важливості означеної професії для Кіровоградського регіону, побажав учасникам виявити максимум практичних умінь і навичок, які вони здобули під час навчання в своєму закладі, та виявив сподівання, що проведення такого конкурсу на Кіровоградщині стане доброю традицією.

Конкурс, який  буде проходити два дні, передбачає виконання учнями двох практичних завдань: проведення суцільної культивації передпосівного обробітку ґрунту та  перевірку навичок і вмінь оранки землі.

Оцінює виконання учнями практичних завдань компетентне журі, до складу якого входять працівники управління агропромислового розвитку Бобринецького району, Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету, Кропивницького коледжу механізації сільського господарства і навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області

Паралельно учні та майстри в/н - представники закладів професійно-технічної освіти  матимуть можливість ознайомитися з новою технікою іноземного та вітчизняного виробництва, представленою в сільськогосподарському навчально-практичному центрі.

Переконані, що конкурс стане свідченням народження майбутніх майстрів своєї справи.

Побажаємо конкурсантам успіху та перемоги.

3 3

3 4

3 5