Опрацьовуємо сучасну технологію Web-квест

31 0131 травня 2018 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області на базі ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка» було проведено семінар з проблеми «Використання технології Web-квесту як інноваційної форми підготовки фахівців будівельної галузі».

 

31 1Метою заходу передбачалось підвищити професійну компетентність  педагогічних працівників будівельного профілю з питань використання технології Web-квесту на уроках професійної підготовки.

Під час теоретичного етапу учасники ознайомилися з поняттям Web-квесту, його типами та формами організації роботи, етапами щодо створення квестів та критеріями оцінювання.

Найбільш захоплюючою частиною заходу було проведення  викладачами та майстрами виробничого навчання ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка» міжпредметного квесту. На станціях учні виконували різноманітні завдання та отримували ключі для виконання спільної роботи. Так, на станції «Охорона праці» - виконували тестові завдання на комп’ютерах; на станції «Матеріалознавство» - збирали інформацію до лепбуку; «Креслення» - вписували слова замість умовних позначень; «Технологія кам’яних робіт» - проходили тести в онлайн-режимі використовуючи телефони; під час виробничого навчання представники від команд виконували мурування глухої стіни завтовшки в 1 цеглину за однорядною системою перев’язування швів, інші учні проводили фото та відео-зйомку для створення презентації.

31 2Учасники заходу переконались у необхідності впроваджувати  технологію Web-квесту, отримали заряд позитивної енергії, творчих ідей для подальшої роботи.