Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів»

4 1З 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Продавець продовольчих товарів».

 

У конкурсі взяли участь 22 учні, які отримують первинну професійну підготовку з професії «Продавець продовольчих товарів» та, які за результатами спільного рішення оргкомітетів та журі регіональних рівнів визнані кращими.

Під час конкурсу учасники демонстрували свої знання з предметів професійно-теоретичної підготовки, навички роботи на реєстраторі розрахункових операцій типу «MINI-Т 400 МЕ», у бакалійному відділі супермаркету «Сільпо» та уміння професійно надавати консультації на обраний покупцем товар.

Учениця державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Косова Алла достойно представила Кіровоградську область на даному конкурсі  та виборола 5 призове місце.

Вітаємо Аллу з перемогою та бажаємо успіхів у її професійній діяльності.

4 2