Відбулась публічна консультація для заступників директорів з навчальної роботи та педагогічних працівників загальноосвітньої підготовки закладів ПТО Кіровоградської області

26 126 червня 2018 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено публічну консультацію для заступників директорів з навчальної роботи та педагогічних працівників загальноосвітньої підготовки закладів ПТО  Кіровоградської області на тему «Системний підхід при оформленні навчально-методичної документації з предметів загальноосвітньої підготовки».

26 2

Метою заходу передбачалось інформувати учасників публічної консультації щодо оформлення навчально-методичної документації з предметів загальноосвітньої підготовки відповідно нормативів МОНУ. 

У заході зареєструвались 13 навчальних закладів ПТО.

У ході консультації було розкрито три актуальних на сьогодні питання:

1.Організація системного підходу при оформленні навчально-методичної документації з предметів загальноосвітньої підготовки.

2.  Розподіл годин на предмети загальноосвітньої підготовки в закладах ПТО.

3.  Зміст навчальних програм з предметів загальноосвітньої підготовки в закладах ПТО.

Разом з цим, методистами професійної підготовки були надані роз’яснення щодо розробки робочих навчальних планів з професій.

26 3