Стратегічні завдання визначені

5 15 вересня 2018 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області проведено інструктивно-методичну онлайн-нараду для  заступників директорів з навчальної,  навчально-виробничої, навчально-виховної роботи та методистів закладів професійно-технічної освіти області «Підсумки організації освітнього процесу у 2017-2018 н.р. та основні завдання на 2018-2019 н.р.».

Відкриваючи нараду, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти  Шолудько А. П. привітала колективи навчальних закладів з початком навчального року та окреслила основні завдання щодо організації освітнього процесу в поточному навчальному  році.

 

5 2Під час наради було обговорено підсумки моніторингу навчальних досягнень учнів за результатами контрольних зрізів знань, державної кваліфікаційної та державної підсумкової атестацій; участі педагогічних працівників і учнів у конкурсах фахової майстерності, окремі аспекти організації виховного процесу, діяльності методичних і психологічних служб та ін.

5 3 У ході роботи  було визначено стратегічні напрямки організації діяльності закладів професійно-технічної освіти у 2018-2019 навчальному році. Акцентована увага на важливості переходу на навчання за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти на модульно-компетентнісній основі, впровадженні елементів дуальної освіти, підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.