Розглядаємо зміни у веденні документації працівників психологічної служби

13 113 вересня 2018 року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбулося онлайн-консультування з проблеми «Зміни у веденні документації працівників психологічної служби».

Захід було проведено з метою аналізу Положення про психологічну службу у системі освіти України та листа Міністерства освіти і науки України «Про документацію працівників психологічної служби у системі освіти України» від 05.09.2018 року № 1/9-529.

 

У ході роботи детально розглянуто питання перспективного плану на навчальний рік, яким передбачено основні напрями діяльності практичних психологів та соціальних педагогів з учасниками освітнього процесу. Також акцентовано увагу на змінах у формах журналу щоденного обліку роботи, протоколах індивідуальної/групової соціально-психологічної діагностики, протоколах індивідуальних консультацій.

Окрім того, були відпрацьовані окремі аспекти ведення нової документації, зокрема згоди батьків (законних представників) на здійснення індивідуальної діагностики та корекції в закладі ПТО, планування роботи на місяць, соціальної паспортизації групи, індивідуальних карток соціально-психологічного супроводу учнів.

У ході консультування учасники отримали відповіді на проблемні питання, які виникали в процесі роботи.