Репродуктивне здоров’я – впевненість у завтрашньому дні

2 3.10.18 22-3 жовтня 2018 року у рамках співпраці навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області з благодійним  Фондом  «Здоров’я жінки і планування сім’ї» на базі ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» відбувся семінар-тренінг з питань планування сім’ї, репродуктивного здоров’я та репродуктивних прав.

 Учасниками семінару-тренінгу стали практичні психологи, соціальні педагоги, заступники директорів з виховної роботи, класні керівники ЗП(ПТ)О області.

Тренінг мав на меті ознайомити учасників та навчити використовувати у своїй діяльності посібник «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді», розроблений Фондом, сприяти підвищенню рівня обізнаності з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, покращенню інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи у навчальних закладах.

Протягом двох днів з учасниками працювали досвідчені тренери, які, зокрема, надали ключову інформацію з питань здорового способу життя, статевого та репродуктивного здоров’я молоді.

Учасники мали можливість удосконалити практичні навички проведення вправ, запропонованих у навчально-методичному посібнику.

Окрім того, робота в рамках тренінгу будувалась таким чином, аби спільно з учасниками визначити кращі стратегії в інформаційно-просвітницькій та профілактичній роботі психологічних служб навчальних закладів з означених питань.

За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати, електронні та друковані інформаційні матеріали, які рекомендовані МОН для використання в закладах освіти, а також відзначили актуальність запропонованої тематики й важливість впровадження інформаційно-просвітницької діяльності у сфері планування сім’ї та репродуктивного здоров’я в Україні.

2 3.10.18 1