Навчання майстрів-початківців

2.10.18 1 2Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області не залишає поза увагою питання  професійного становлення молодого майстра виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти області.

Для реалізації поставлених завдань  організована діяльність обласної школи майстра-початківця, у якій кожного навчального року проводяться заняття для майстрів виробничого навчання, що тільки розпочали свою педагогічну діяльність.

 

Так, 2 жовтня 2018 року на базі державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» відбулося заняття означеної школи з проблеми «Документальний супровід та комплексно-методичне забезпечення професійно-практичної підготовки».

35 майстрів виробничого навчання із 14 закладів професійно-технічної освіти області долучилися до розгляду питань щодо розробки та оформлення навчально-методичної документації майстра виробничого навчання, комплексно-методичного забезпечення професії, дидактичних засобів для проведення  уроків виробничого навчання.

У ході відвідування уроку виробничого навчання слухачі школи мали змогу познайомитися з практичним використанням дидактичних засобів під час проведення вступного інструктажу та організації самостійної роботи учнів.

Окрім цього, присутні відпрацювали методику вивчення особистості учнів за допомогою психогеометричного тесту «Це-я!»

На завершення заняття учасники висловили свої побажання щодо проблем, які потрібно розглянути на  наступних засіданнях, отримали домашнє завдання та інформаційно-методичні матеріали для використання в практичній діяльності.

2.10.18 2 2