Впровадження сучасних виробничих технологій при підготовці монтажників санітарно-технічних систем та устаткування в умовах навчально-практичного центру

9  19 жовтня 2018 року на базі ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» був проведений семінар для педагогічних працівників з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Захід був проведений в форматі круглого столу, на який були запрошені представники підприємств - замовників кадрів – ПП «Котлосан-техмонтаж», ПП «Комфорт», ТОВ СП «Саланг», Кіровоградського обласного та міськрайонного  центрів зайнятості. 

На початку роботи були окреслені основні складові роботи навчально-практичного центру з монтажу санітарно-технічних систем та устаткування і перспективи розвитку.

9  2

Під час проведення майстер-класу «Зварювання поліетиленових труб великого діаметру» представник соціальних партнерів ТОВ СП «Саланг» ознайомив з найсучаснішою технологію зварювання, яка дозволяє за короткий термін виконати великий обсяг робіт.

Окрім цього, майстри виробничого навчання навчально-практичного центру ознайомили присутніх з технологією влаштування теплої підлоги.

У процесі роботи відбулася жвава дискусія між роботодавцями та педагогічними працівниками щодо перспектив розвитку соціального партнерства в роботі центру та дійшли висновку, що тільки в співпраці можливо забезпечити підготовку кваліфікованого робітника, обізнаного в сучасних виробничих технологіях. 

 

9  3

 

9  4