15 115 листопада відбулося засідання онлайн-школи передового педагогічного досвіду майстра виробничого навчання Кропивницького вищого професійного училища Божора Дмитра Юрійовича з проблеми «Створення віртуального середовища та дистанційне керування самостійною роботою учнів» для педагогічних працівників електрорадіотехнічного профілю та зв’язку.

 

На засіданні була розкрита система роботи щодо організації самостійної діяльності учнів на уроках професійної підготовки з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»  шляхом використання сучасних засобів ІКТ, а саме:  програм, які емулюють роботу фізичного комп’ютера (VMwareWorkstation, NetEmul), віртуального тренажера по збиранню ПК та використання персонального сайту.     

Дмитро Юрійович продемонстрував переваги програм-емуляторів, за допомогою яких учні якісно відпрацьовують практичні навички із збирання комп’ютера, налаштування операційної системи, а також проектування, налаштовування комп’ютерної мережі без нанесення шкоди фізичному обладнанню.      

Окрім цього, як викладач та  керівник дипломних робіт Божор Д. Ю. презентував персональний сайт, який використовує для виконання дипломних робіт учнями, попередньої їх перевірки та корегування.

Ефективність роботи Божора Дмитра Юрійовича беззаперечна, про що засвідчили перемоги учнів у різних конкурсах та позитивні відгуки роботодавців.

15 2