20Уже ввійшло в традицію на засіданнях обласних секцій педагогічних працівників професійної підготовки презентувати педагогічні досягнення викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти області.

Тому на онлайн-заході «Педагогічна скарбничка «Досвід формування предметних та професійних компетенцій учнів засобами ІТ-технологій», який відбувся 20 листопада 2018 року, педагогічні працівники професій швейного профілю обмінялися своїми напрацюваннями та ідеями щодо формування стійких професійних компетенцій учнів засобами, розробленими за допомогою онлайнових інструментів та Інтернет-сервісів.

 

У ході заходу педагогічними працівниками Кропивницького професійного ліцею побутового обслуговування Ткаченко В.В. та Швидкою Н.В. розкривались практичні можливості використання хмарного сервісу Google-дискдля систематизації дидактичних засобів,Google-презентацій для розробки онлайнових презентацій; презентувались напрацювання щодо створення та використання на уроках інтерактивних онлайн-дошок за допомогою сервісу Padlet та інтерактивних вправ, розроблених за допомогою сервісу LearningApps.

Окрім цього, викладач Благовіщенського професійного ліцею Продан Я.Б. розкрила можливості використання електронних освітніх засобів на різних етапах уроку та переваги їх використання при організації навчальної діяльності учнів. Майстер виробничого навчання Гайворонського професійного аграрного ліцею Романенко А.Г. презентувала свої напрацювання щодо використання ІТ-технологій на уроках виробничого навчання.

Підведення підсумків довело необхідність розробки та використання на уроках професійної підготовки сучасних електронних освітніх засобів як гаранта підвищення ефективності навчання та забезпечення формування більш стійких професійних компетенцій учнів з професій швейного профілю.