Консультування новопризначених заступників директорів

 1Навчально-методичним  кабінетом професійно-технічної   освіти   у    Кіровоградській області 26 лютого 2019 року проведено методичне онлайн-консультування для новопризначених заступників директорів з навчально-виробничої роботи з проблеми «Основні управлінські функції заступника директора з навчально-виробничої роботи».

Метою консультування передбачалось розкриття складових ефективної організації діяльності заступника з навчально-виробничої роботи у закладі професійної (професійно-технічної) освіти та відпрацювання основних кроків щодо створення системи роботи означеного керівника.

 У ході роботи розкривались функціональні обов’язки, управлінські функції заступника директора з навчально-виробничої роботи, розглядались основні нормативні документи  та методичні рекомендації щодо організації навчально-виробничого процесу та ефективної діяльності означеного керівника, номенклатура справ, планування роботи на рік та по місяцях навчального року.

Окрім цього, увазі присутніх були представлені окремі методичні рекомендації та зразок орієнтовної циклограми річної роботи заступника директора з навчально-виробничої роботи.