Сенсаційні педагогічні відкриття у вихованні учнів

DSCN8500У сучасних умовах стрімких глобалізаційних та євроінтеграційних змін розвиток освіти визначається невпинним пошуком вагомих важелів впливу на підвищення якості виховного процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти

Активно реагує на виклики сьогодення навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області, який постійно проводить заходи з педагогічними працівниками спрямовані на оновлення освітнього процесу. Черговий семінар для класних керівників та вихователів гуртожитків був проведений на базі  ДНЗ «Професійно-технічне училище № 40 м. Новоукраїнка», який мав за мету вирішувати актуальні проблеми виховання особистості, спираючись на фундаментальні дослідження педагогів-новаторів.

 Учасників семінару урочисто привітали учнівський та педагогічний колективи ДНЗ «ПТУ № 40 м. Новоукраїнка» на чолі з директором Сербіною Наталією Іванівною, яка акцентувала увагу на  ролі закладу професійної (професійно-технічної) освіти у забезпеченні ефективності процесу виховання.

Під час семінару були розглянуті теоретико-психологічне підґрунтя виховання особистості, теоретико-практичні дослідження сучасного виховного простору, характеристика технологій сучасного виховання учнівської молоді.

Практична частина семінару була представлена фрагментом засідання методичної комісії класних керівників «Булінг. Кібербулінг – важлива проблема сьогодення» та виховним заходом у формі квесту «Людина жива лише тоді, коли має почуття…».

Підведення підсумків показало важливість заявленої проблеми на сучасному етапі.

 DSCN8350DSCN8465