Секція педагогічних працівників професій сфери послуг і торгівлі

28 128 лютого 2019 року на базі ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» відбувся семінар-практикум педагогічних працівників професій сфери послуг і торгівлі з проблеми «Використання електронних освітніх засобів на уроках професійної підготовки як шлях підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

Основним завданням семінару  стало розкриття можливостей розробки та  використання  у навчальному процесі сучасних електронних освітніх засобів, спрямованих на підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників.

На даному заході, під час педагогічного діалогу, присутні мали змогу ознайомитись із різноманітністю сучасних електронних  освітніх засобів, створених за допомогою онлайнових сервісів, можливостями їх застосування на різних етапах уроків теоретичного, виробничого навчання та практикою їх розробки.

Вдалим практичним доповненням до розкриття проблеми стали проведені майстрами виробничого навчання ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Забабуріною О.В. та Шамаріною М.А. фрагменти уроків, на яких розкривались практичні можливості використання хмарного сервісу Google-диск для систематизації дидактичних засобів та інтерактивної онлайн-дошки, створеної за допомогою сервісу Padlet.

Окрім цього, для набуття практичного досвіду роботи з онлайновиv сервісом Padlet, учасникам заходу був запропонований майстер-клас, проведений викладачем ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Даниловою Ю.Л.

Підведення підсумків довело необхідність розробки та використання на уроках професійної підготовки сучасних електронних освітніх засобів як гаранта підвищення ефективності навчання та забезпечення високої якості підготовки майбутніх робітників для галузі сфери послуг та торгівлі.

28 2