Консультування новопризначених заступників директорів з навчально-виробничої роботи

66 березня 2019 року  в режимі онлайн проведено консультування новопризначених заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів ПТО з проблеми «Основні аспекти контролю у системі діяльності заступника директора з навчально-виробничої роботи».

Метою консультування передбачалось розкриття мети та завдань контролю за організацією навчально-виробничого процесу та відпрацювання  послідовності  управлінських дій щодо планування, організації та здійснення внутріучилищного контролю у закладі ПТО.

 

У ході роботи новопризначені заступники мали можливість ознайомитись із нормативними документами, що регламентують організацію контролю у закладах ПТО, функцією контролю,  методами та етапами його здійснення, основними напрямками діяльності  заступника директора з НВР з організації контролю за навчально-виробничим процесом, плануванням та здійснення внутріучилищного контролю у навчальному закладі.

Окрім цього, увазі присутніх були презентовані методичні напрацювання щодо здійснення контролю за станом виконання навчальних планів і програм, ведення журналів теоретичного та виробничого навчання, навчально-методичної та обліково-звітної документації, викладання професійної підготовки.