Працюємо над пошуком ресурсів для переосмислення цінності життя серед учнівської молоді

1З метою актуалізації та удосконалення знань фахівців психологічної служби з профілактики суїцидальної поведінки серед учнівської молоді, підвищення їх професійної компетентності з питань проведення корекційної та профілактичної роботи навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 12 березня 2019 року проведено семінар-практикум «Обери життя».

2

Хто входить до «групи ризику», які причини і фактори суїцидальної поведінки учнівської молоді, що може стати сигналом тривоги, що можна зробити для попередження суїциду і чого не треба робити? Саме розкриттю цих питань і була присвячена теоретична частина семінару.

Слід зазначити, що у роботі заходу взяла участь провідний психологКропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.А. Клименченко,яка провела майстер-клас «Пошук ресурсів для посилення концепції цінності життя». Під час практичної частини присутні відпрацювали навики роботи з балансною моделлю К.Пезешкіана, яка допомогла зрозуміти, що відбувається з балансом у житті кожного, на що витрачаються сили і час, які сфери залишаються у дефіциті. Окрім того, учасники познайомилися з новими дихальними психотехніками та візуалізації.

Під час вправи «Вільний мікрофон» практичні психологи та соціальні педагоги мали змогу отримати відповіді на проблемні питання, пов’язані з тематикою семінару.

4

 

5