Кіровоградщина визначила учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар»

2727 березня 2019 року на базі ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Кухар».

За право представляти Кіровоградську область у ІІІ етапі конкурсу боролись 15 конкурсантів.

 

Згідно з умовами конкурсу учасники виконували завдання теоретичного туру на персональному комп’ютері у вигляді тестів з технології приготування їжі з основами товарознавства, організації виробництва та обслуговування, устаткування підприємств харчування, гігієни та санітарії виробництва, охорони праці.

Практичний тур містив завдання по приготуваннюстрави «Філе куряче фаршироване ананасом та сиром» зі складним гарніром та десерту «Яблука у тісті смажені».

Журі, оцінивши якість, смак, оформлення і відпуск приготовлених страв, та результати теоретичного туру, визначило переможців.

І місце виборов учень Регіонального центру професійної освіти імені   О.С. Єгорова» Шокол Данило. Він і буде представляти Кіровоградську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з даної професії.

Тож побажаємо йому перемоги!