Впроваджуємо компетентнісний підхід при викладанні предметів географії, біології і екології

102 квітня 2019 року базі державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області був проведений обліасний  семінар для викладачів географії,  біології  і екології ЗП(ПТ)О на тему: «Компетентнісний підхід при викладанні предметів географії, біології і екології».

На початку заходу психолог КПЛСПіТ Коротнюк О.А. налаштувала присутніх  на роботу розкривши зміст прийому «Намалюй свій характер».

2

У ході роботи викладачі географії, біологіїі екології мали змогу поглибити теоретичні аспекти заявленої проблеми та познайомитися з досвідом застосування компетентнісного підходу, який презентувала викладач державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Стариченко В.М.

Окрім того, Вікторією Миколаївною був проведений урокбіології і екології з теми «Репродуктивне здоров’я. Причини порушення процесів запліднення у людини», на якому педагогвдалопродемонструвала можливості формування компетентностей учнів через організацію їх навчально – пізнавальної та самостійної діяльності.

Практичному засвоєнню знань з проблеми семінару сприяв проведений методичний практикум:«Компетентнісний підхід при побудові сучасного уроку», на якому педагогічні працівники мали змогу, використовуючи сучасні методи, прийоми, форми та засоби, змоделювати урок біології з довільно вибраної теми та презентувати його.

У рамках круглого столу колеги обмінялися досвідом з проблеми семінару. Особливе зацікавлення викликала система роботи викладача географії, біології і екології  РЦПТО ім. О.С.Єгорова  Ямкової А.І.

4

5

3