123 квітня на базі ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей» відбувся обласний  етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Маляр».

 

У конкурсі взяли участь 6 учнів із  Регіонального центру професійної освіти ім. О.Є.Єгорова та ДЗП(ПТ)О «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей».

2Згідно умов, конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Теоретичний тур виявив рівень знань конкурсантів з предметів «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці».

Під час практичного туру учасники конкурсу виконували пофарбування поверхні з наклеюванням багету та  молдінгу.

Журі, в складі якого були представники з будівництва та закладу професійної освіти, оцінили високий рівень виконання робіт.

За рішенням журі переможцем конкурсу став представник Регіонального центру професійної освіти ім. О.Є.Єгорова – Тарасов Андрій.

Вітаємо переможця та бажаємо Андрію гідно представити нашу область на Всеукраїнському етапі конкурсу в м. Вінниця та повернутись з перемогою.

3