З метою ознайомлення з відпрацьованим механізмом роботи  заступника директора щодо його контрольної функції, навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області 5 червня 2019 року на базі ПТУ № 16  м. Мала Виска проведений семінар заступників директорів з навчальної роботи та заступників директорів, які відповідають за стан загальноосвітньої підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему «Контрольна функція як складова управлінської діяльності заступника директора з навчальної роботи закладу П(ПТ)О».62169470 2044764735820313 6859553458840666112 n

На початку заходу присутні мали змогу познайомитись з умовами організації освітнього процесу в ПТУ № 16  м. Мала Виска, які презентувала заступник директора Ценцура С.В.

У ході роботи  учасники семінару  виявили обізнаність з даної проблеми та  через презентацію ознайомились з її теоретичними аспектами.

Разом з цим, Ценцура Світлана Вікторівна  представила власний системний підхід до управління навчальним закладом, як заступник директора, яка відповідає за стан загальноосвітньої підготовки, та розкрила питання щодо особливостей здійсненняконтрольної функції.

Знайомство з  системою роботи методичної комісії під керівництвом Бевзюк Г.М.дозволило присутнімопанувати механізм управління освітнім процесом у закладі.

Також протягом заходу можна було ознайомитись із матеріалами виставки «Творчі напрацювання  колективуПТУ № 16   м. Мала Виска» та була проведена екскурсія в місцевий музей.

Особлива увага під час семінару була відведена обговоренню питання участі учнів ЗП(ПТ)О у ЗНО.

Свідченням ефективності роботи стало опанування учасниками окремих складових контролю в діяльності заступника директора та набуття практичних навичок щодо відпрацювання системи по  його  здійсненню.