Виберіть собі роботу до душі,

і вам не доведеться  працювати

жодного дня у своєму житті.

                                    Конфуцій

 

06 1Саме ці слова давньокитайського філософа і мислителя є визначальними у роботі викладача української мови та літератури ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» Гетьманець О. О., досвід роботи якої було презентовано 6 червня 2019 року у ході проведення школи передового педагогічного досвіду з проблеми  «Використання ІКТ як засіб формування інформаційної компетентності учнів на уроках словесності».

Захід відбувся у формі інфотейменту, коли інформаційно та змістовно насичений зміст щодо суті досвіду викладача вдало поєднувався з елементами розважального характеру. 

 

Так, зокрема на початку роботи заступник директора з начальної роботи означеного закладу Лукомська І. О. за допомогою вправи «Долоньки віри» створила творчу атмосферу і окреслила ключові питання функціонування української мови в епоху діджиталізації. Методист ліцею Барановська Т. І. ознайомила присутніх з творчим портретом викладача.

У ході подальшої роботи Гетьманець О. О. презентувала учасникам школи власний досвід роботи із заявленої проблеми та його практичну реалізацію, а також провела майстер-клас з використання флеш-карт і пазлів як засобу формування інформаційної компетентності учнів на уроках словесності.

Незвичайним підсумком стала рефлексія «Арт-кава» (методист Барановська Т. І.), яка допомогла присутнім творчо самовиразитися і отримати естетичну та емоційну насолоду від участі у заході.  

06 2