111 червня 2019 року на базі Кропивницького вищого професійного училища в межах школи передового педагогічного досвіду, проведеної навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області, відбулася презентація досвіду роботи соціального педагога Ільченко О.П. з проблеми «Сім’я в сучасному вимірі. Проблема сімейного виховання в закладі професійної (професійно-технічної освіти)».

2

Перешкоди для повноцінного виховання дітей у сім’ї, причини негараздів молодих батьків, функції та цінності сучасної родини, актуальні  напрямки роботи щодо підвищення авторитету родинного виховання серед підлітків… Саме висвітленню цих питань була присвячена теоретична частина засідання.

Слід зазначити, що у роботі заходу взяв участь спеціаліст Управління з питань захисту прав людей Селіванов М.С., який детально розкрив питання стану українських сімей в сучасних умовах.

Під час майстер-класу «Територія батьківства», проведеного  Ільченко О.П., учасники відпрацювали навички роботи з техніками «Амфора душі» та «Два серця», що дало можливість усвідомити, наскільки стиль виховання, час, особливості спілкування батьків з дітьми повторюються уже дорослими дітьми при формуванні стосунків у власних родинах.

Проведене засідання дало можливість слухачам усвідомити важливість сімейного виховання та розвитку сімейних цінностей в житті кожної людини.

3

4