1Пріоритетом розвитку професійної освіти є впровадження сучасних новітніх технологій.

Активно працює в даному напрямку викладач фізики Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова Вихристюк О.В., який став автором інноваційної ініціативи з  проблеми «Використання ІТ-ресурсів на уроках фізики».

2

Хід та підсумки дослідно-експериментальної діяльності викладач презентував на творчій онлайн-майстерні 12 червня 2019 року, проведеної НМК ПТО у Кіровоградській області.

Знайомство з досвідом Олексія Вікторовича  розпочалося з презентації його творчого портрету та освітніх досягнень.

Учасники заходу мали змогу познайомитись зі змістом та результатами дослідно-експериментальної діяльності, яка направлена на цілісний підхід до організації і активного застосування ІТ-ресурсів на уроках фізики, що ведуться на якісно новому рівні і забезпечують науково-пізнавальну активність та самостійність учнів.

Інформаційно-методичне забезпечення експерименту було представлене навчальними посібниками, каталогами презентацій, флеш-анімацій, відеофрагментів, персональним сайтом з фізики та математики (http://formula.kr.ua/).

Підтвердженням ефективності роботи викладача є мотивація до вивчення фізики учнями, покращення результатів навчальних досягнень та відзнаки у вигляді сертифікатів, грамот, дипломів.

Представлений досвід викликав зацікавленість  учасників заходу та бажання використовувати його елементи у своїй практичній діяльності.

3