Кращий за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

16 116-17 квітня 2019 року на базі професійно-технічного училища № 36 смт Новгородка відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

У конкурсі взяли участь представники з 10 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області - ПТУ № 5 м.Світловодськ, ПТУ №16 м.Мала Виска, ПТУ № 30 с. Торговиця, Олександрійського професійного аграрного ліцею, ПТУ № 32 м. Бобринець, Гайворонського професійного аграрного ліцею, ПТУ № 36 смт Новгородка, ПТУ № 38 смт Голованівськ, ПТУ № 40 м. Новоукраїнка, Піщанобрідського професійного аграрного ліцею.

Детальніше...

І знову відпрацьовуємо навички роботи з новим методом арт-терапії: глинотерапія

17 1Глина – унікальний пластичний матеріал, за допомогою якого ще в давні часи лікували різноманітні хвороби фізичного тіла. Взявши в руки шматок глини, спочатку відчуваєш, який він холодний і вологий. Але дуже швидко, зігрітий теплом долонь, слухняний пальцям, він перетворюється в незвичайну фігуру, об’єкт.

Детальніше...

Впровадження новітніх педагогічних технологій – шлях до підвищення фізичної компетентності учнів

16 1Динамічним і яскравим, своєрідним військово-спортивним святом став обласний семінар викладачів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни», який за ініціативи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбувся 16 квітня 2019 року на базі державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей».

Традиційно захід розпочався з вітального слова директора означеного закладу Мужикова Костянтина Вікторовича, який ознайомив присутніх із останніми перемогами і здобутками навчального закладу, а також окреслив перспективи розвитку і найближчі плани ліцею.

Детальніше...

Засідання творчої групи педагогічних працівників з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

1111 квітня 2019 року на базі навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» з розробки освітньої програми до стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з відповідної професії.

Детальніше...