Розвиток життєвих навичок особистості: актуальна тема для обговорення фахівцями психологічної служби

14 червня 2020 року НМК ПТО у Кіровоградській області спільно з КОІППО ім. В. Сухомлинського для практичних психологів та соціальних педагогів ЗП(ПТ)О проведено психологічний вернісаж «Розвиток життєвих навичок як спосіб гармонізації внутрішнього світу особистості» із використанням онлайн-ресурсів.

Детальніше...

Ефективна діяльність навчально-практичних центрів

13 червня 2020 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області на платформі «Класна оцінка» проведено семінар «Оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти шляхом ефективної діяльності навчально-практичного центру» для заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів закладів П(ПТ)О.  

Детальніше...

Обговорюємо актуальні питання завершення навчального року

2 102 червня 2020 року навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області було проведено методичну оперативку «Коротко про головне» для заступників директорів з навчально-виробничої роботи та заступників, які відповідають за стан загальноосвітньої підготовки, закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Детальніше...

Навчаємось конструювати урок виробничого навчання за інноваційною системою

2929 травня 2020 року на платформі «Класна оцінка» відбулося чергове заняття педагогічного всеобучу «Говоримо про урок виробничого навчання», організоване навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

На означеному занятті розглядались питання щодо методики конструювання уроку виробничого навчання з урахуванням сучасних освітніх методик.

Детальніше...