Навчаємось конструювати урок виробничого навчання за інноваційною системою

2929 травня 2020 року на платформі «Класна оцінка» відбулося чергове заняття педагогічного всеобучу «Говоримо про урок виробничого навчання», організоване навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

На означеному занятті розглядались питання щодо методики конструювання уроку виробничого навчання з урахуванням сучасних освітніх методик.

Детальніше...

Правильно оформлюємо методичну розробку

2121 травня 2020 року на платформі «Класна оцінка» відбувся консультпункт для класних керівників та вихователів гуртожитків «Як оформити методичну розробку виховного заходу», організований навчально-методичним кабінетом професійно-технічної  освіти у Кіровоградській області.

Детальніше...

З Днем вишиванки!

21 05

Відбулося чергове заняття Школи педагогічних технологій

2020 травня 2020  року  в режимі онлайн проведено четверте заняття Школи педагогічних технологій «Опрацьовуємо особистісно-розвивальні технології навчання» з проблеми «Технологія розвитку критичного мислення на уроках професійної підготовки».

 Під час проведення заходу присутні методисти, голови методичних комісій, педагогічні працівники професійної підготовки закладів П(ПТ)О області мали можливість ознайомитись із актуальністю застосування технології розвитку критичного мислення при підготовці кваліфікованих робітників, її сутністю, вимогами до діяльності педагога та учнів, розглянути структуру уроку та особливості організації навчальної діяльності учнів на різних його етапах з використанням конкретних методичних прийомів означеної технології.

Детальніше...